Diskusné fórum

   
Pet Shop Boys vs. West End Girls
Pridané: 14. marec 2008 o 07:51 PM
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  25
Registrovaný  2006-11-20

vychvalovať Pet shop boys nemá význam, skôr ma zaujíma názor na skvelý “dámsky Pet Shop Boys” West End Girls.

Ako sa vám pozdávajú baby?

http://www.westendgirls.se
http://www.myspace.com/westendgirls1

 
 
Pridané: 14. marec 2008 o 07:58 PM   [ # 1 ]
Moderátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23

baby su fajn, len hudba je hrooozna, ako keby skladby od pet shop boys spievala hillary duff, bleeee

 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
Pridané: 15. marec 2008 o 07:49 PM   [ # 2 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  271
Registrovaný  2005-12-11

Otrasné!!! tongue wink ...neznášam kopírovanie, plagiarizovanie, neuznávam coverizovanie…inak aranžmány ok, ale tým originálnym sa nevyrovnajú...

 
 
Pridané: 16. marec 2008 o 09:41 PM   [ # 3 ]
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  145
Registrovaný  2007-09-14

Krtko tie babenky musíš dotiahnúť do blavy !!! Nevadí, že sa to nedá počúvať, hlavne, že sa na to velmo dobre pozerá LOL

 
 
Pridané: 18. marec 2008 o 12:11 PM   [ # 4 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  25
Registrovaný  2007-09-12

Ja by som povedal, ze hudobne je to fajn, take songy ako Rent, Shopping, ci Being Boring su po odstraneni toho hrozneho vokalu super.

to Stacho ,,ak by si nemal este CD, tak cez U2 som ti poslal link

[ Príspevok bol upravovaný: 19 marec 2008 11:57 AM vykonal b33 ]
 Signatúra 

“popol spomienok ešte stále tlie”

 
 
Pridané: 23. marec 2008 o 10:10 PM   [ # 5 ]
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  145
Registrovaný  2007-09-14
b33 - 18 marec 2008 11:11 AM

Ja by som povedal, ze hudobne je to fajn, take songy ako Rent, Shopping, ci Being Boring su po odstraneni toho hrozneho vokalu super.

to Stacho ,,ak by si nemal este CD, tak cez U2 som ti poslal link

Dík za link. Na vlastné počudovanie musím súhlasiť, ak opomeniem vokál, tak hudobne to celkom ujde. Už som počul kadejaké verzie na tie songy z albumu a toto im hlavne nijako ( zasa okrem spevu ) neublížilo. Aspoň tomu dali “dnešný” zvuk a ak je pravda, že jedna z nich má tatka z The Mobile Homes ( má im robiť dozor v blave grin ) tak je jasné, že v tom má prsty. U mňa naj. Suburbia.

 
 
Pridané: 17. apríl 2008 o 05:29 PM   [ # 6 ]
Little 15
Hodnosť
Počet príspevkov:  6
Registrovaný  2008-04-17

nevem preco ale pet shop boy sa my vobec nepacia a asi sa ani druhym mladim ludom nebudu pacit

 
 
Pridané: 17. apríl 2008 o 08:26 PM   [ # 7 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05
cicko - 17 apríl 2008 03:29 PM

nevem preco ale pet shop boy sa my vobec nepacia a asi sa ani druhym mladim ludom nebudu pacit

V poho, kazdemu sa paci nieco ine.

 
 
Pridané: 28. apríl 2008 o 05:49 PM   [ # 8 ]
Little 15
Ikona užívateľa
Hodnosť
Počet príspevkov:  9
Registrovaný  2005-08-09

CICKO: to je dobry joke. Nevim jestli se mam radit k lidem tedy uz starym, ale me se Pet Shop Boys libi hodne. Sice nemusim jejich bizardni live shows, ale po hudebni a pevecke strance je povazuji za genialni. a libi se treba i memu o 9 let mladsimu brachovi. Pokud temi mladymi myslis nactilete pubertaky, tak to mas rech, to jsou jeste lide s naprosto nevytribenym vkusem, kteri konzumuji co se jim podstrci, nez vyzraji a najdou opravdu to co se jim libi fakticky a ne jen proto, ze je to uzrovna in. Takovou existenci treba Tokio Hotel si neumim stale vysvetlit. Jen velmi malo nactiletych melo to stesti ze narazili zrovna na kvalitku a rovnou se jim zalibila. Takovym nactiletym ve sve dobe, kteri propadli DM a zustalo jim to dodnes, tem uprimne zavidim. Ja to stesti mel az nekdy v 18 letech. Pred tim jsem poslouchal taky vesmes braky:-)
Takze pokud to ma byt to ono, ze se to (PSB) mladym lidem nebude libit, tak je to naprosto v poradku, at se jim to nelibi, vsak oni na to casem prijdou:-)

 
 
Pridané: 05. júl 2008 o 01:41 PM   [ # 9 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  271
Registrovaný  2005-12-11

Teraz počúvam PSB výberovku Beside (2007)...a normálne mi zimomriavky behajú...taká geniálna muzika!...PSB sú kombináciou úplne fantastického citu pre hudbu, kompozíciu, melódiu, aranžmány a vynikajúceho spevu a textov…

 
 
Pridané: 21. marec 2009 o 06:04 PM   [ # 10 ]
Happiest Girl
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  96
Registrovaný  2008-11-08

No nahodou PSB maju super veci hlavne stare remixi , totalne slehy . A novy PSB , fakt vyborne

 
 
Pridané: 12. august 2014 o 08:20 PM   [ # 11 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  486
Registrovaný  2013-01-24

Pro ty z vás, kteří se chystáte na zítřejší koncert Pet Shop Boys v Praze….
https://www.youtube.com/watch?v=DnvFOaBoieE

 Signatúra 

Každý by měl denně poslouchat trochu hudby, přečíst nějakou báseň, podívat se na dobrý obraz a pokud možno říci několik rozumných slov.

 
 
   
 
‹‹ Mission      Kraftwerk ››