Diskusné fórum

   
‹ Prvá  < 8 9 10
10 z 10
Dave Gahan - Hourglass (2007)
Pridané: 28. december 2007 o 12:32 PM   [ # 136 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05

Inak po nete beha zaznam zo Spinner show a nejaky blazon to pomenoval Live in Soho :D
Je to vsak ina show, okrem toho Spinner Show je zvukova stopa vytiahnuta z flash videi, takze aj ked to mozno nepocut, ale ta nahravka ma k CD ci mp3 kvalite dost daleko.

Spinner show sa konala 15.11.
http://www.spinner.com/2007/11/16/dave-gahan-brings-his-hourglass-to-the-spinner-studio/

Live in Soho sa konala 23.10.

Prosim ziadajte nahravky sukromne, nie verejne!!!

[ Príspevok bol upravovaný: 28 december 2007 12:35 PM vykonal Gabriel ]
 
 
Pridané: 30. december 2007 o 01:54 PM   [ # 137 ]
Little 15
Hodnosť
Počet príspevkov:  4
Registrovaný  2006-01-23

Mám rada DM a Davida Gahana, ale….ešte beriem jeho prvý pokus o sólový album - Paper Monsters - ako no, dobre, dajme tomu….no tento jeho druhý pokus - Hourglass - to je ako čo????!!! Myslím, že by sa mal držať len svojho mikrofónu a nemal by už ďalej robiť tieto svoje amatérske sólové pokusy! Jeho druhý sólo album sa mi nepáči! Možno ako podmaz pre samovraždu,ešte….Keby ho ľudia nepoznali ako člena DM a speváka DM, tak s týmto nemá žiadnu šancu uspieť, priživuje sa len na sláve a úspechoch DM a teda - Martina Goreho. Nech sa každý drží toho, čo naozaj vie - Dave drž sa ty len toho mikrofónu, tam ešte stačíš, aj keď....tiež už to nie čo to bolo, v BA v júni 2006 lepšie spieval Martin!
Ešte jedna vec ma napadla….v jednej piesni / všetky mi pripadajú na jedno kopyto, tak neviem, ktorá to presne je…/ je tam dokonca počuť Useless - Mr. Gahan - čo Vy na to??? Autorské práva Vám nič nehovoria???
Fakt, fandím DM ako celku, teda aj s Davidom, ktorý tam jasné že patrí, bez neho by to nešlo, ale buďme úprimní, Dave prosím, nekaz si to!

[ Príspevok bol upravovaný: 30 december 2007 02:35 PM vykonal libus ]
 
 
Pridané: 30. december 2007 o 03:41 PM   [ # 138 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  24
Registrovaný  2006-02-16

pre libus - ze sa ti niektore veci nepacia je uplne v poriadku. Je to Tvoj nazor a nik Ti do toho nema co kecat. Uvazovat vsak o tom, co by niekto mal/nemal nieco robit pretoze sa to Tebe nepozdava, uz v poriadku nie je. Treba si vyberat to co sa ti paci a co sa ti nepaci, nechat pre inych. Tym sa to mozno zapaci. Chce to len tolerantnost a trosku menej byt (nezdravo) zatazena na nejakeho intepreta wink

 
 
Pridané: 07. január 2008 o 11:32 PM   [ # 139 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  233
Registrovaný  2003-07-07

vyzera to tak,ze gahan koncertovat nebude,ale aspon sskor dockame noveho albumu dm

 
 
Pridané: 16. január 2008 o 03:10 PM   [ # 140 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23

...no ja neviem ako vy ale ja po vypocuti obidvoch live koncertov (aj SoHo aj Spinner Studio) musim konstatovat ze je to take falosne a ukricane ako live vystupenia z albumu Paper Monster. Napriklad v skladbe Kingdom z vystupenia v Spinner Studiu si doslova Dave spieva ako chce a ani back vokaly mu moc nepomahaju. A Deeper and Deeper podobne… takto to dopadne ked sa chlapci velmi hraju v studiu a nazivo s tym maju maximalny problem, obidve lajfka su pre mna prepadakom…. fuuuu hruuza.

 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
Pridané: 16. január 2008 o 03:56 PM   [ # 141 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  318
Registrovaný  2006-10-03

Živé verze jsou docela odfláknuté... Říkal někdo Alan?  grin

 
 
Pridané: 16. január 2008 o 04:13 PM   [ # 142 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  659
Registrovaný  2004-11-30

No po vypocuti Live in Spinner z video zaznamu mi to nebolo velmi pochuti. Tak som siahol po SoHo a dokazem to pocuvat smile .. Hlavne Endless sa mi velmi z tohoto vystupenia paci. Kingdom je dost odflaknuty a este aj par dalsich skladieb ale najde sa tam aj ihla v kope sena :D

 Signatúra 

“I can’t be everywhere, and they’ve banned human cloning.” (Gil Grissom)

 
 
Pridané: 16. január 2008 o 05:12 PM   [ # 143 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05

Cely Gahanov pocin je od zaciatku nizkorozpoctovka, v kazdom kroku. Spinner show nie je zahrata zle, ale je velmi zle a nestatstne zmixovana.

 
 
Pridané: 17. január 2008 o 01:36 PM   [ # 144 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  659
Registrovaný  2004-11-30
Caleydon - 16 január 2008 04:12 PM

Cely Gahanov pocin je od zaciatku nizkorozpoctovka, v kazdom kroku. Spinner show nie je zahrata zle, ale je velmi zle a nestatstne zmixovana.

Trefny dotaz wink
Zvuk Spinner show sa mi od zaciatku zdal az prilis “surovy”, alebo ako to mam nazvat.

A taktiez ako Boby aj naznacil, aspon myslim.. tak napr. samotny Hourglass nemusim pocuvat, ked uz pocuvam napr. SoHo. Je to pre mna konverzia albumu, ktora nie je zo studia ale je studiovej verzii dost blizka. Live in SoHo tak pre mna nahradzuje album smile (samozrejme nie remixy, medzi ktorymi najdem dobre kusky)

 Signatúra 

“I can’t be everywhere, and they’ve banned human cloning.” (Gil Grissom)

 
 
Pridané: 28. máj 2008 o 08:58 AM   [ # 145 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23
Boby - 27 máj 2008 06:33 PM

Teraz si Hourglass vychutnavam najviac od jeho vydania. smile

Nooo ono to tak vacsinou byva, ze si to treba nechat ulezat v hlave a neskor sa k tomu vratit.

 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
Pridané: 13. október 2009 o 10:02 AM   [ # 146 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23

ano aj som si po dlhom case popocuval tento album a niektore skladby uz mam aj v aute ma to proste stavu aj ked na niektorych skladbach taku “pomalsiu” ale precitenu perfektne…

Apropo kde sa daju urobit take odznaciky? a za aku cenu? Dik.

 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
Pridané: 13. október 2009 o 09:55 PM   [ # 147 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  75
Registrovaný  2009-04-10

gahanko je pašák :smitten:
album je bombovy, pocuvatelny kazdu rocnu aj dennu dobu

[ Príspevok bol upravovaný: 13 október 2009 09:59 PM vykonal little_sheep ]
 
 
Pridané: 13. november 2009 o 12:16 AM   [ # 148 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  14
Registrovaný  2009-05-22

No, neviem, ci je na kazdu rocnu dobu. Je to zvlastne, ale u mna napr. Hourglass automaticky nabieha do repertoaru v jesen, myslim, ze tak original aj vysiel. Ja ho proste nedokazem pocuvat v ine rocne obdobie.Tiez to zavisi dost aj od pocasia.
Kingdom a Saw Something, absolutne neuveritelne, no a na sluchadla je to nieco neskutocne.

 
 
Pridané: 13. november 2009 o 10:44 AM   [ # 149 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  598
Registrovaný  2004-10-14

S odstupem můžu říct, že Hourglass neposlouchám často. Není to deska pro každý den, ale o to je cennější. Nemám ji oposlouchanou a vždycky v ní objevím skvost.

 
 
Pridané: 15. november 2009 o 11:07 PM   [ # 150 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  65
Registrovaný  2006-11-29

ja myslim ze tieto zabery boli premietane pocas singles tour…teda ked myslime to iste…ale mne osobne sa viac paci kap10kurt remix

 
 
   
‹ Prvá  < 8 9 10
10 z 10
 
     Dave Gahan - singel Kingdom ››