Diskusné fórum

   
Slowdive
Pridané: 07. máj 2017 o 11:26 AM
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  628
Registrovaný  2002-07-17

su tu nejaky fanusikovia mensinoveho stylu “shoegaze”? Legendarni Slowdive vydali po 20! rokoch novy album a dovolim si ho z fleku oznacit za “ALBUM ROKA”! Absolutne magicke dielo… testim sa na ich koncert na Pohode a ocakavam rovnaky zazitok, ako na koncerte Portishead, ktory bol fenomenalny!

 
 
Pridané: 26. máj 2017 o 11:00 PM   [ # 1 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  20
Registrovaný  2013-03-18

Pozeram forum a vidim temu na Slowdive co ma potesilo smile ja ich registrujem uz dlho ale chytilo ma to az asi rok - rok a pol dozadu, vzdy som bol fanusikom My Bloody Valentine a Slowdive sa mi najskor az tak nepacili ale teraz sa karta obratila Slowdive su uzasni a z tohto zanru u mna no.1.  Album som pocul asi dva tyzdne dozadu a musim suhlasit zatial album roka aj pre mna.. a mozno sa casom ukaze aj ako najlepsi album od nich, minimalne je, myslim si najpristupnejsi a najstravitelnejsi… uzi si koncert, ja sa na pohodu nedostanem, snad spravia niekedy aj samostatny koncert na svk smile

 
 
Pridané: 30. jún 2017 o 09:27 AM   [ # 2 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  628
Registrovaný  2002-07-17

no, mozno raz dorazia aj na samostatny koncert na Slovensku. Sudiac podla niekolkych triciek Slowdive na koncerte Placebo, kapela je v nasich koncinach oblubena smile Ja som ich zaregistroval uz v obdobi vzniku, vdaka Jurovi Curnemu a jeho relaciam, neskor MTV Alternative nation. Preto ma tesi, ze s novym albumom znovu ozili aj Ride smile

 
 
Pridané: 30. jún 2017 o 09:49 AM   [ # 3 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  20
Registrovaný  2013-03-18

dat si tricko Slowdive na Placebo, to by som Brianovi neurobil smile no jo ked uz dakto pocuva placebo je vacsia sanca ze sa nejakou cestickou dostane k zasnenym melodickym a melancholickym slowdive.  Inak koncert Placebo fajn, no prvy krat sa mi stalo ze ma to akosi nechytilo, aj ked velky potlest pre slovenske publikum atmosfera vyborna, zvuk zly.

 
 
Pridané: 30. jún 2017 o 09:57 PM   [ # 4 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  628
Registrovaný  2002-07-17

zalezi, kde si stal. pri zvukaroch bol zvuk dokonaly! a atmoska neskutocne skvela! bol to moj 5-ty koncert Placebo, od predosleho ubehlo celych 10 rokov, a radim ho na spicu smile

 
 
Pridané: 12. júl 2017 o 07:25 PM   [ # 5 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  20
Registrovaný  2013-03-18

Bol som vpredu uplne…tipujem ze Slowdive boli tiez vyborni na Pohode smile... teda aspon co som cital…

 
 
Pridané: 24. júl 2017 o 08:18 AM   [ # 6 ]
Moderátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23

...na FMku mali davat ich koncert ale nakoniec ho odlozili na neurcito, myslim ze mi to prislo z twitter uctu radia_FM

 Signatúra 

electrowired / Collection