Diskusné fórum

   
‹ Prvá  < 12 13 14 15 > 
14 z 15
Problémy, priania a návrhy na zlepšenie
Pridané: 11. marec 2017 o 09:20 AM   [ # 196 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05
Monghi - 10 marec 2017 10:02 PM

mam navrh… nemohla by byt v komentaroch defaultne vypnuta moznost mailovej notifikacie? Je to otravne a pochybujem, ze ludia vobec o mailove notifikacie stoja. Detto vo fore. Kto chce, nech si ich zapne ... dik

Funguje to tak, ze ak sa clovek raz k odberu v diskusii prihlasi, bude mat pri dalsich komentaroch volbu zaskrtnutu a sucasne vie spravovat odber notifikacii pre dany clanok v casti
https://www.depechemode.sk/forum/member/edit_subscriptions
Tiez sa vie ohlasit kliknutim na odhlasovaci odkaz v emaile. Notifikacie pridu iba pre komentare, ktore boli vytvorene vtedy, ked system nedetekoval tvoju pritomnost na strankach.

Znamena to, ze defaultne je volba odskrtnuta, pokial si ju v danej diskuii niekedy uz nezaskrtol.

Na notifikacii vo fore sa este pozriem, ale malo by to byt na uplne rovnakom principe.

 
 
Pridané: 14. marec 2017 o 05:53 PM   [ # 197 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  365
Registrovaný  2008-01-19

Všimla som si, že keď chcem napísať komentár v diskusii, tak musím prerolovať celú diskusiu, aby som mohla písať. Nebolo to kedysi opačne? Že sa dalo hneď písať a komenty boli zoradené od posledných smerom dozadu?

 Signatúra 

I´m talking to you now, the fire still burns, whatever you do now, the world still turns…

 
 
Pridané: 14. marec 2017 o 08:45 PM   [ # 198 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05

[14.3.2017] Odteraz je možné svoje komentáre pri clankoch editovať prostredníctvom ikonky v pravom dolnom rohu vášho komentára.

 
 
Pridané: 14. marec 2017 o 08:52 PM   [ # 199 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05
Night - 14 marec 2017 05:53 PM

Všimla som si, že keď chcem napísať komentár v diskusii, tak musím prerolovať celú diskusiu, aby som mohla písať. Nebolo to kedysi opačne? Že sa dalo hneď písať a komenty boli zoradené od posledných smerom dozadu?

Night, v pravom hornom rohu kazdeho komentara je taka ikonka megafonu. Kliknutim na ikonku sa ti zobrazi formular pre vpisanie komentara.

Smazim sa pri diskusii o albume, kde je uz vyse 500 komentarov, vyriesit strankovanie komentarov. Viem ze je to problem, pretoze na mobile sa to zle scrolluje na najnovsie komentare a objem dat je uz prilis velky, co spomaluje nacitanie stranky. Neviem ale zatial vyriesit, aby sa nove komentare zobrazovali ako prva stranka. Smer radenia komentarov menit nechcem, pretoze by sa to zmenilo na celom webe. Skusim nieco vymysliet.

 
 
Pridané: 15. marec 2017 o 08:36 PM   [ # 200 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05

[15.3.] dve nove funkcie v diskusiach

1. Na zaciatku kazdej diskusie najdete odkaz “Zapnúť upozornenia”, alebo “Zrušiť upozornenia”. Pomocou nich sa mozete jednym klikom prihlasit k odberu emailovych upozorneni na nove komentare v danom clanku aj bez nutnosti zaslat komentar a potom aj odhlasit z odberu notifikacii.

2. v casti https://www.depechemode.sk/forum/member/edit_ignore_list najdete moznost vytvorit si zoznam uzivatelov, ktorych z nejakeho dovodu nemate radi, alebo nemate radi ich nazory. Ak si tam niekoho pridate, v diskusii potom neuvidite jeho komentare. Okrem ineho vam nebude vediet zaslat ani sukromnu spravu.

 
 
Pridané: 02. apríl 2017 o 05:03 PM   [ # 201 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05
Monghi - 10 marec 2017 10:02 PM

mam navrh… nemohla by byt v komentaroch defaultne vypnuta moznost mailovej notifikacie? Je to otravne a pochybujem, ze ludia vobec o mailove notifikacie stoja. Detto vo fore. Kto chce, nech si ich zapne ... dik

V casti
https://www.depechemode.sk/forum/member/edit_email
je volba “Odber notifikácií ako predvolená funkcia pri odosielaní komentárov?”.
jej odskrtnutim bude volba odberu notifikacii pri posielani komentarov vzdy odsktnuta.

 
 
Pridané: 19. máj 2017 o 12:34 PM   [ # 202 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  56
Registrovaný  2009-04-23

@Gabriel : (nečítala som príspevky v tejto téme všetky, takže neviem, či sa nebudem opakovať po niekom) : keď niekomu odpovedám cez ten ” ampliónik ” , prečo teda nie je po odoslaní odpovede konkr.osobe hneď vidieť, že to je odpoveď tej osobe, ale musím ešte dať ” zavináč ” a nick tej osoby? Je to taký úkon navyše. Ďakujem za možnosť sa vyjadriť.

 Signatúra 

Život nie je spravodlivý, ale stále je dobrý.

 
 
Pridané: 25. máj 2017 o 02:28 PM   [ # 203 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23

Gabriel neviem ci sa mi to zda ale ked som vo fore tak mi chyba hlavicka fora teda nemam moznost sa vratit na vypis vsetkych tem alebo sa len vratit o uroven vyssie, ale musim klikat az hore do MENU na FORUM a potom opat vchadzat do pozadovanej temy. Vdaka. A to co pisala Liba k tomu sa tiez pripajam smile

 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
Pridané: 25. máj 2017 o 02:44 PM   [ # 204 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23

Este som nasiel chybicku v MENU ked som prepnuty na Fore alebo pozeram na svoj profil alebo som v sukromnych spravach tak polozka SHOP po rozbaleni zobrazuje polozky DM Shop (slovensko) a DM Shop (cesko) pricom na ostatnych strankach je nazov tychto poloziek FanShop a DMShop wink wink wink

 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
Pridané: 04. júl 2017 o 05:25 PM   [ # 205 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05
Liba - 19 máj 2017 12:34 PM

@Gabriel : (nečítala som príspevky v tejto téme všetky, takže neviem, či sa nebudem opakovať po niekom) : keď niekomu odpovedám cez ten ” ampliónik ” , prečo teda nie je po odoslaní odpovede konkr.osobe hneď vidieť, že to je odpoveď tej osobe, ale musím ešte dať ” zavináč ” a nick tej osoby? Je to taký úkon navyše. Ďakujem za možnosť sa vyjadriť.

Povodnym zamerom nebolo, aby sa formular predvyplnil menom toho, komu ides odpovedat. Snad potesi nielen teba, ze som to dnes naprogramoval. Dakujem za podnet.

Napadlo ma urobit este jednu ikonu, ktora by vlozila komentar toho, komu odpovedas ako citaciu.

[ Príspevok bol upravovaný: 04 júl 2017 05:30 PM vykonal Gabriel ]
 
 
Pridané: 04. júl 2017 o 06:07 PM   [ # 206 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05

Doprogramoval som aj vkladanie citacii. Staci kliknut na ikonku apostrofu pri komentari.

 
 
Pridané: 04. júl 2017 o 06:18 PM   [ # 207 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05
Lojzo - 25 máj 2017 02:44 PM

Este som nasiel chybicku v MENU ked som prepnuty na Fore alebo pozeram na svoj profil alebo som v sukromnych spravach tak polozka SHOP po rozbaleni zobrazuje polozky DM Shop (slovensko) a DM Shop (cesko) pricom na ostatnych strankach je nazov tychto poloziek FanShop a DMShop wink wink wink

Opravene wink

 
 
Pridané: 04. júl 2017 o 06:20 PM   [ # 208 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05
Lojzo - 25 máj 2017 02:28 PM

Gabriel neviem ci sa mi to zda ale ked som vo fore tak mi chyba hlavicka fora teda nemam moznost sa vratit na vypis vsetkych tem alebo sa len vratit o uroven vyssie, ale musim klikat az hore do MENU na FORUM a potom opat vchadzat do pozadovanej temy. Vdaka. A to co pisala Liba k tomu sa tiez pripajam smile

Mas pravdu, chyba tam trasovacia navigacia (tzv. breadcrumb). Pozriem na to.

 
 
Pridané: 04. júl 2017 o 08:54 PM   [ # 209 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23

Ak sa ti to podari bude to super! Vdaka wink

 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
Pridané: 08. august 2017 o 09:37 AM   [ # 210 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23

Prosim o upravu ak je to mozne v jednotlivych clankoch/novinkach ked chcem napisat svoj nazor musim hlavne na teblete dost dlho rolovat prstom obrazovku ak clanok obsahuje vela nazorov az na spodok stranky kde je okienko s moznostou napisat svoj nazor, v PC to nie je az take zle lebo tam staci dat END a som skoro tam na konci stranky.
Nemohla by tam byt ta sipka v cervenom stvorceku napravo ale smerovana nadol? alebo pod volbu “zapnut upozornenia” dat este volbu “napisat nazor” co by ma posunulo na to okienko kde ho vpisem alebo nieco podobne? Vdaka.

Obrázkové prílohy
Snímka.PNG
 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
   
‹ Prvá  < 12 13 14 15 > 
14 z 15