Diskusné fórum

   
 < 1 2 3 4 >  Posledná ›
2 z 11
Filmy
Pridané: 18. október 2007 o 10:21 AM   [ # 16 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  228
Registrovaný  2004-02-13

The Number 23 - dielo Joela Schumachera (Telefonna budka, 8mm, Volny pad), v hlavnej ulohe s Jimom Carey-m, ziadna crazy comedy, prave naopak, horrove sceny, trochu krvi, napatie az do konca, necakane rozuzlenie, jednoducho dobra snimka pred spanim; hodnotenie: 7/10

 Signatúra 

Petruška: “Ja som proti spoločnosti, spoločnosť je proti vyje.anemu mne”

 
 
Pridané: 19. október 2007 o 01:41 AM   [ # 17 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  271
Registrovaný  2005-12-11

Dnes som si pozrel snímok The Negotiator (1998) s Kevinom Spaceym a Samuelom Jacksonom…obával som sa dĺžky filmu (134´)...ale nakoniec po celý čas som sa nevedel odtrhnúť od obrazovky…

 
 
Pridané: 22. október 2007 o 10:18 AM   [ # 18 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  924
Registrovaný  2005-08-09

včera Strange Days….potřeboval sem si spravit náladu smile))


http://www.csfd.cz/film/783-strange-days/

[ Príspevok bol upravovaný: 22 október 2007 10:44 AM vykonal Dangerous ]
 
 
Pridané: 24. október 2007 o 04:21 PM   [ # 19 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  39
Registrovaný  2007-09-11

Shoot ´Em Up

Nikdy by ma nenapadlo, že film v ktorom sa prakticky neustále striela, hraje v ňom môj obľúbenec Clive Owen (ktotý sa očividne docela nudí oproti lahôdkovému prehrávaniu Paula Giamattiho) a scenár obsahuje tak krásne ABSURDNÉ momenty (kto neuvidí, neuverí) ma dokáže tak strašne nudiť. Rovnako ako v prípade Die Hard 4.0, nemá to gule a režisér je brzda.

 Signatúra 

I am putting myself to the fullest possible use, which is all I think that any conscious entity can ever hope to do.
HAL 9000

 
 
Pridané: 04. november 2007 o 09:08 PM   [ # 20 ]
Spacewalker
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  22
Registrovaný  2006-11-10

Asi pred týždňom ma kolegyňa vytiahla do filmového klubu na film THE SCIENCE OF A SLEEP (slovenský preklad Náuka o snoch). Ten film má síce už rok, ale ja som ho videla až teraz a som z toho úplne mimo. Ťažko nekomerčný film, ale dokonalý. Bez pekného jasného konca, dokonale zamotaný, strašne psycho, ale zábavný, taký povedala by som podobný môjmu životu a trapasom v ňom… A výborná hudba, ktorá presne zapadá k deju filmu. Nenašla som v tomto filme nič, čo by sa mi nepáčilo, a to je viem kritizovať naozaj pekne. Odporúčam si pozrieť.Je to taká oddychovka na pomotanie hlavy.
Prezrela som veľa internetových stránok k tomto filmu, ale zohnať ho vo francúzsko- anglickom origináli sa mi nepodarilo…

 
 
Pridané: 04. november 2007 o 10:44 PM   [ # 21 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  228
Registrovaný  2004-02-13
hausmarke - 24 október 2007 02:21 PM

Shoot ´Em Up

Nikdy by ma nenapadlo, že film v ktorom sa prakticky neustále striela, hraje v ňom môj obľúbenec Clive Owen (ktotý sa očividne docela nudí oproti lahôdkovému prehrávaniu Paula Giamattiho) a scenár obsahuje tak krásne ABSURDNÉ momenty (kto neuvidí, neuverí) ma dokáže tak strašne nudiť. Rovnako ako v prípade Die Hard 4.0, nemá to gule a režisér je brzda.

sorry ale tak ta mrkva nemala jednoducho chybu :D
.
inac strasna chobotina

 Signatúra 

Petruška: “Ja som proti spoločnosti, spoločnosť je proti vyje.anemu mne”

 
 
Pridané: 11. november 2007 o 09:41 PM   [ # 22 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  271
Registrovaný  2005-12-11

I Now Pronounce You Chuck And Larry (2007)
Cekom príjemne zábavný film…samozrejme, má Adam Sandler aj lepšie, ale tento je z kategórie solídnych…celkovo myslím, že Adam Sandler produkuje v súčasnosti jedny z najkvalitnejších komédií...

 
 
Pridané: 24. november 2007 o 09:22 PM   [ # 23 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  16
Registrovaný  2006-02-16
tanicka - 04 november 2007 08:08 PM

Asi pred týždňom ma kolegyňa vytiahla do filmového klubu na film THE SCIENCE OF A SLEEP (slovenský preklad Náuka o snoch). Ten film má síce už rok, ale ja som ho videla až teraz a som z toho úplne mimo. Ťažko nekomerčný film, ale dokonalý. Bez pekného jasného konca, dokonale zamotaný, strašne psycho, ale zábavný, taký povedala by som podobný môjmu životu a trapasom v ňom… A výborná hudba, ktorá presne zapadá k deju filmu. Nenašla som v tomto filme nič, čo by sa mi nepáčilo, a to je viem kritizovať naozaj pekne. Odporúčam si pozrieť.Je to taká oddychovka na pomotanie hlavy.
Prezrela som veľa internetových stránok k tomto filmu, ale zohnať ho vo francúzsko- anglickom origináli sa mi nepodarilo…


to je skvely klubovy film,tiez ma velmi nadchol!dokonale divny prave tak ako nase sny…hlavne boli dobre,tie prechody medzi bdelym stavom a snenim…z nicoho nic do toho zasa padol!super

 Signatúra 

Soulmates never die…

 
 
Pridané: 25. november 2007 o 11:39 PM   [ # 24 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  628
Registrovaný  2002-07-17

Prave som dopozeral najlepsi Corbijnov videoklip, aky kedy natocil… film “Control”. Som uchvateny, nielen preto, ze Joy Division stale zboznujem, ale cele spracovanie pribehu, emocie, strih, kamera, cierno-biely obraz… proste dokonale!!! Nic ine som ani necakal. Je na skodu, ze tento film sa nikdy v nasich koncinach v kinach premietat nebude, koniec koncov, tento konzumny a komercne preorientovany slovesky narod, ktory sa zacina vyrovnavat Irom, by tento film aj tak nepochopil… dufam, ze sa k nam dostane aspon na DVD. Vsetkym, co maju radi Corbijna, pripadne im nieco meno Ian Curtis hovori, tento film odporucam…

 
 
Pridané: 07. december 2007 o 11:47 AM   [ # 25 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  39
Registrovaný  2007-09-11

Polčas rozpadu

Po polhodine som mal chuť odísť z kina, záver je hodne priblblý, občas sa akosi strácala logika ale nakoniec som sa docela bavil. Kamera, hudba, niektoré vedľašie úlohy (Matej Landl nebol nikdy lepší) a náhá Táňa Pauhofová stoja za to. Na slovenskom filme som bol vôbec prvý krát v kine.

 Signatúra 

I am putting myself to the fullest possible use, which is all I think that any conscious entity can ever hope to do.
HAL 9000

 
 
Pridané: 12. december 2007 o 05:24 AM   [ # 26 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  228
Registrovaný  2004-02-13

30 Days of night - dooost dobry a kvalitny horror, vyborna kamera, pre svoje nekompromisne zabery je necudo jeden z najvacsich blockbustrov za morom, kruta zima, vampires, Alaska a par nevinnych darcov krvi - priam stvorene na nocne posedenie v teplych kreslach doma pred obrazovkou smile

http://www.imdb.com/title/tt0389722/

 Signatúra 

Petruška: “Ja som proti spoločnosti, spoločnosť je proti vyje.anemu mne”

 
 
Pridané: 13. december 2007 o 10:27 AM   [ # 27 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  39
Registrovaný  2007-09-11
DevotoM - 12 december 2007 04:24 AM

30 Days of night - dooost dobry a kvalitny horror, vyborna kamera, pre svoje nekompromisne zabery je necudo jeden z najvacsich blockbustrov za morom, kruta zima, vampires, Alaska a par nevinnych darcov krvi - priam stvorene na nocne posedenie v teplych kreslach doma pred obrazovkou smile

http://www.imdb.com/title/tt0389722/

Podpis!!!! Absolútne lahôdková záležitosť!

 Signatúra 

I am putting myself to the fullest possible use, which is all I think that any conscious entity can ever hope to do.
HAL 9000

 
 
Pridané: 17. december 2007 o 12:22 AM   [ # 28 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  17
Registrovaný  2006-08-01

Boys Don’t Cry

Krutý, ale fascinujúci príbeh Teen(-y) Brandon/Brandon(-a) Teen – transsexuálky (Hilary Swank v hlavnej úlohe, ktorá naozaj vyzerala miestami ako taký chlapec-teenager), natočený podľa skutočnosti (čo je podľa mňa takmer na neuverenie). Mne sa to páčilo, aj keď dej patrí k jedným z najsmutnejších, aké som kedy videla/počula. Avšak ak neznášate drámu (a slzy), tak tento film radšej zo svojho repertoára vynechajte.

 
 
Pridané: 17. december 2007 o 08:59 PM   [ # 29 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  271
Registrovaný  2005-12-11
I Rush - 16 december 2007 11:22 PM

Boys Don’t Cry

Krutý, ale fascinujúci príbeh Teen(-y) Brandon/Brandon(-a) Teen – transsexuálky (Hilary Swank v hlavnej úlohe, ktorá naozaj vyzerala miestami ako taký chlapec-teenager), natočený podľa skutočnosti (čo je podľa mňa takmer na neuverenie). Mne sa to páčilo, aj keď dej patrí k jedným z najsmutnejších, aké som kedy videla/počula. Avšak ak neznášate drámu (a slzy), tak tento film radšej zo svojho repertoára vynechajte.

Ona tam myslím nebola transsexuál, ale transvestita v ženskom prevedení hmmm

 
 
Pridané: 18. december 2007 o 01:48 PM   [ # 30 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  39
Registrovaný  2007-09-11

3 : 10 To Yuma

Trápne ako snáď každý western ale herci skutočne geniálny, Ben Foster je jednoducho boh, wtz.

Hitman

Skvelé. Ani ten prevažne trápny Timothy Olyphant príliš nevadil, skôr naopak, potešili Henry Ian Cusick a Robert “T-Bag” Knepper. Niektoré momenty na hranici dokonalosti. Bavili sme sa.

30 Days of Night

Až na pár drobností s logikou absolutne lahôdková záležitosť, brutálnych momentov pomenej ale nekompromisne! V kine nepremeškám.

 Signatúra 

I am putting myself to the fullest possible use, which is all I think that any conscious entity can ever hope to do.
HAL 9000

 
 
   
 < 1 2 3 4 >  Posledná ›
2 z 11
 
     Knihy ››