Diskusné fórum

   
 < 1 2 3 4 > 
3 z 4
Erasure
Pridané: 01. október 2011 o 10:15 PM   [ # 31 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  75
Registrovaný  2009-04-10

tak teda listky pod podium sa minali dost rychlo… ale uz je 1 doma… vidime sa!  grin

 
 
Pridané: 02. október 2011 o 04:30 PM   [ # 32 ]
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  145
Registrovaný  2007-09-14

Ja som chcel obyčajné státie, že sa reku nebudem tlačiť medzi homosexuálmi, ale keď všetci brali VIP, tak som to ešte stihol aj ja. Nový album je inak pekná slabota, dal by som mu 4 z 10, ešte že play list zo septembrového tour v USA vyzerá sľubne, hlavne je tam veľa starých hitov !

 
 
Pridané: 02. október 2011 o 04:50 PM   [ # 33 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  365
Registrovaný  2008-01-19

hmmm zaujímavý názor…

 Signatúra 

I´m talking to you now, the fire still burns, whatever you do now, the world still turns…

 
 
Pridané: 04. október 2011 o 11:32 AM   [ # 34 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  75
Registrovaný  2009-04-10
stacho - 02 október 2011 02:30 PM

Ja som chcel obyčajné státie, že sa reku nebudem tlačiť medzi homosexuálmi, ale keď všetci brali VIP, tak som to ešte stihol aj ja. Nový album je inak pekná slabota, dal by som mu 4 z 10, ešte že play list zo septembrového tour v USA vyzerá sľubne, hlavne je tam veľa starých hitov !

“...ze sa reku nebudem tlacit medzi homosexualmi…” LOL skoro ma vystrelo!
setlist je fakt super, a moja oblubena Stop! ako pridavok!!! (snad zostane aj v BA… cool smirk )

 
 
Pridané: 04. október 2011 o 11:35 AM   [ # 35 ]
Moderátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23

To ze Erasure vydali slaby album ma nejako neprekvapilo, uz dlhsie roky sa ich tvorba nikam neposuva, co ma prekvapoje lebo Vinco spravil vyborny remix pre DM tak by som cakal modernejsi pristup k tvorbe novych skladieb a mozno urobi remixy a nove skladby budu v remixovej podobe omnoho lepsie ako tie albumove :D

 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
Pridané: 05. október 2011 o 09:38 AM   [ # 36 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05

Jednovetná recenzia nového albumu: Niektoré veci musia vzniknúť, aby sa vedelo, že nemuseli.

 
 
Pridané: 05. október 2011 o 01:23 PM   [ # 37 ]
Moderátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23

:wall:  Dobre napisane Gabriel, ono ked som si ten album pustil znovu jemny naznak noveho zvuku tam samozrejme je ale aranzmany nie su robene ako sme boli u Vincka zvyknuti skor mi to pripomina styl komponovania ako na singli PJ 2011 Stargate Version, moj skromny nazor je ze Vincko si musi uvedomit ze so svojou hudbou uz nikoho z mladej generacie neoslovi, on musi robit hudbu pre tich starych fanusikov a vobec by nevadilo ak by nove skladby zneli ako stare, osobne by som radsej absolvoval koncert YAZOO ako ERASURE, to spomienkove turne vyzeralo velmi dobre wink

Nie som 100%-tnym fanusikom ERASURE tak ma mozete kludne opravit alebo vyviest z omylu smile Mne sa vzdy viac pacili B-cka singlov :p

 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
Pridané: 05. október 2011 o 07:59 PM   [ # 38 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  628
Registrovaný  2002-07-17

jedine, co na novom albume stoji za to, je jeho deluxe edicia a konkretne remixy Garetha Jonesa, inak Erasure od albumu “Erasure” (aj s tym som uz mal problemy) za nic nestoja… zaspati na jednom mieste… ale to sa akosi im podobnym skupinam stava :) napr. Pet Shop Boys, ale aj takemu J. Sommervillemu… preco asi? :D

 
 
Pridané: 07. október 2011 o 02:21 PM   [ # 39 ]
Little 15
Ikona užívateľa
Hodnosť
Počet príspevkov:  8
Registrovaný  2003-02-19

Gabo to vystihol najlepšie ako sa dalo. Je to jednoznačne Vinceho najúbohejší album.

 
 
Pridané: 07. október 2011 o 04:28 PM   [ # 40 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  365
Registrovaný  2008-01-19

Hm fajn, beriem všetky názory….a čo tak už len pozitívne príspevky pred blížiacim sa koncertom?

 Signatúra 

I´m talking to you now, the fire still burns, whatever you do now, the world still turns…

 
 
Pridané: 19. október 2011 o 12:43 AM   [ # 41 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  25
Registrovaný  2006-11-20

ja mám Erasure rád celkom dosť, ale pravdou je, že sa to niekde okolo 94 roku zaseklo wink v každom prípade ich nový album hodnotím určite lepšie ako Loveboat, Other people´s songs, ci Light at the end of the world. Po treťom vypočutí musím skonštatovať, že album je celkom príjemný, myslím, že zvuk je refreshnutý celkom dobre…aj keď, stále je to Erasure… úprimne som od albumu veľa nečakal, ale zlý z môjho pohľadu určite nie je. koncert je však iná káva, boli sme v Berlńe v roku 2005 a bola to nakladačka…s BA koncertom z roku 97 neporovnateľne lepšie…a podľa youtube nový koncertný program vyzerá fakt tučne…

 
 
Pridané: 19. október 2011 o 07:38 PM   [ # 42 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  365
Registrovaný  2008-01-19

áno, koncert sa blíži a veľmi sa už naň teším, verím, že si zaskáčeme pod pódiom

 Signatúra 

I´m talking to you now, the fire still burns, whatever you do now, the world still turns…

 
 
Pridané: 28. október 2011 o 03:48 PM   [ # 43 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  57
Registrovaný  2003-02-18

Novy album radim spolocne s Loveboat ako najslabsi. Snazil som sa to napocuvat ale okrem When I Start To (Break It All Down) je to viacmenej pre mna nepocuvatelne!

 
 
Pridané: 28. november 2011 o 07:43 PM   [ # 44 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  365
Registrovaný  2008-01-19

vďaka za článok, je to smutné - to o jeho priateľovi

 Signatúra 

I´m talking to you now, the fire still burns, whatever you do now, the world still turns…

 
 
Pridané: 27. september 2012 o 06:43 PM   [ # 45 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  42
Registrovaný  2005-04-19

Nenájde sa nejaká dobrá duša, ktorá si objednáva box “The Complete Tomorrow´s World Boxset” ? Rád by som sa pridal, nemám totiž paypal. Dík.

 Signatúra 

My collection

 
 
   
 < 1 2 3 4 > 
3 z 4
 
‹‹ Hudobné Tipy      Erasure (Downloady) ››