Diskusné fórum

   
volby 2012
Pridané: 11. marec 2012 o 10:52 AM
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  233
Registrovaný  2003-07-07

vysledky volieb su ako z najhorsieho sna…

 
 
Pridané: 11. marec 2012 o 03:38 PM   [ # 1 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  765
Registrovaný  2003-02-18

A co si cakal?? Ze Fiko sa nedostane do parlamentu LOL Aspon ze SNS a SMK su v pecku

 Signatúra 

Ak ľudia očakávajú, že Boh bude namiesto nich samých plánovať ich život a chrániť ich, strácajú motiváciu usmerňovať a riadiť svoj vlastný život.

 
 
Pridané: 11. marec 2012 o 05:22 PM   [ # 2 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  233
Registrovaný  2003-07-07

necakal som az tolko %..ale dochodcovia a cigani nesklamali:-(

 
 
Pridané: 11. marec 2012 o 05:59 PM   [ # 3 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  217
Registrovaný  2003-02-18

Vies ja sa v podstate tym dochodcom ani necudujem. vzdy ked bol dzurinda v koalici na dochodcov totalne jebal.
A cigani - to je kapitola sama o sebe :-D

 
 
Pridané: 09. október 2012 o 05:14 PM   [ # 4 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  195
Registrovaný  2004-07-02

Niet tu koho voliť :( Chce to generačnú výmenu a nielen politikov typu Mečiar, Slota, Dzurinda, Mikloš a pod… Ja som v r. 2010 po dlhom čase volil zmenu, ale ani tá nová strana ma nejako neoslovila :( Veď ani dlho nevydržala v koalícii :( Volil som ju aj teraz, ale len pre pocit, aby som si splnil povinnosť a aby môj hlas neprepadol “červeným kmérom”. Už som si povedal, že sa budem držať svojho mladíckeho rebelanstva, t.j. nepôjdem voliť, niet koho a čo! A takému deleniu, že pravica a ľavica už dávno neverím… Všetci ťahajú za jeden povraz, v zákulisí si navzájom drukujú... Svet sa rúti do ekonomického kolapsu :( A nielen do ekonomického :( Treba sa zamerať na rodinu, hudbu a iné zmysluplné veci smile.

 Signatúra 

Hudba je zjavením vyššieho rozumu a múdrosti.

When asked in 2005 about their most underrated song, Gore said: “There’s one I particularly like that got lost because it was just an extra track on [the ‘Only When I Lose Myself’] single, called ‘Surrender’.”

 
 
   
 
‹‹ R.I.P. PAVOL DEMITRA      LOH 2012 ››