Diskusné fórum

   
Futbal
Pridané: 09. október 2009 o 01:46 PM
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  145
Registrovaný  2007-09-14

...Corgoń liga, LM, kvalifikácia na MS, MS…..

Ja už teraz pociťujem nervozitu zo zajtrajšieho zápasu. Je tu nejaký šťastlivec, čo zohnal lístky ? Spravíme aspoń bod zo Slovinskom a postúpime, alebo to zbabreme ako vždy ?  Pôjdu páni bratia spoza Moravy aspoň do baráže ?

 
 
Pridané: 09. október 2009 o 06:10 PM   [ # 1 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  65
Registrovaný  2006-11-29

no ale maju aj motivaciu…kazdy hrac a clen realizacneho tymu dostane 80 litrov piva od cechov pokial vyhrame

 
 
Pridané: 15. október 2009 o 12:00 PM   [ # 2 ]
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  145
Registrovaný  2007-09-14

YES, to bude krása počuť na MS v JAR 2010 znieť Slovenskú hymnu !  Pri prvých tónoch po dlhom čase pocítim hrdosť byť slovákom.

 
 
Pridané: 15. október 2009 o 08:27 PM   [ # 3 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  765
Registrovaný  2003-02-18

1. hmm Poliaci dali gol a my sme postupili lol
2. ano ideme na MS je to fajn, ale neviem si teraz ani len predstavit tu nakladacku co tam od vsetkych dostaneme, budeme ako San Marino v nasej skupine grin

 Signatúra 

Ak ľudia očakávajú, že Boh bude namiesto nich samých plánovať ich život a chrániť ich, strácajú motiváciu usmerňovať a riadiť svoj vlastný život.

 
 
Pridané: 15. október 2009 o 08:52 PM   [ # 4 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  271
Registrovaný  2005-12-11
Jarik - 15 október 2009 06:27 PM

1. hmm Poliaci dali gol a my sme postupili lol
2. ano ideme na MS je to fajn, ale neviem si teraz ani len predstavit tu nakladacku co tam od vsetkych dostaneme, budeme ako San Marino v nasej skupine grin

To je pravda…asi by bolo veľmi sebavedomé tvrdiť, že postúpime zo skupiny, ale prečo sa o to aspoň nepokúsiť? smile Teraz som si nie celkom istý, či sa žrebujú skupiny podľa košov…Ak hej, Slováci by boli tak max. v druhom (skončili prví v tabuľke svojej kvalif. skupiny), čo by znamenalo teoreticky v skupine dvoch “slabších” súperov…Ale tam to bude tak veľmi vyrovnané a náš mančaft sa určite bude radiť medzi outsiderov. Neviem si predstaviť hrať našich proti Brazílii, Taliansku alebo povedzme Holandsku. Ale ktovie? wink Určite ak naši budú hrať konsolidovane, môžu pár mužstiev potrápiť. Ukázali, že hrať dokážu, ak do toho vložia srdce a dravosť... Určite bude celé Slovensko fandiť (mňa nevynímajúc), je to super, že na MS vo futbale bude konečne viať i slovenská zástava! Naša reprezentácia nemá čo stratiť, môže len získať a snažiť sa. Obrovský úspech je už samotná účasť na MS pre našu malú krajinu.

 
 
Pridané: 16. október 2009 o 11:35 AM   [ # 5 ]
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  145
Registrovaný  2007-09-14

naposledy bolo nasadzovanie rozdelené A - nasadený ako Brazília, Španielsko, Anglicko… B- nenasadená Afrika, Oceánia a J. Amerika, C- zbytok európy a D- Ázia a Concacaf.
Takže jeden silný mančaft istý, ale čisto teoreticky môžeme dostať k nemu aj domácu JAR a Honduras grin. Z nasadených je asi “najschodnejšie” Taliansko, hlavne v prípade, že by to bol hneď úvodný zápas skupiny. Pochopiteľne aj postup zo skupiny by bol obrovský úspech, lebo asi nemáme ani na africké mužsvá ako je Ghana a ani na mužstvá Južnej Ameriky. Kedže MS sú hooodne ďaleko, veľa bude záležať aj na momentálnej forme mužstiev, zraneniach hráčov atď.

 
 
Pridané: 16. október 2009 o 03:05 PM   [ # 6 ]
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  145
Registrovaný  2007-09-14

toto my dnes došlo, skoro som si cvrkol grin
1. Najväčší adept na Slovenského futbalistu roka je po zásluhe Sewerin Gancarczyk č. 3 !
2. Iba Chuck Norris a Slovensko dokáže vyhrať zápas bez toho, aby dalo gól !

 
 
Pridané: 11. jún 2010 o 12:44 PM   [ # 7 ]
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  145
Registrovaný  2007-09-14

Najväčší futbalový sviatok sa začína a krásny futbalový mesiac pred nami ! Lepší kalendár k MS som nenašiel: http://www.marca.com/deporte/futbol/mundial/sudafrica-2010/calendario-english.html

 
 
Pridané: 15. jún 2010 o 11:36 AM   [ # 8 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  554
Registrovaný  2007-10-29

Kde mozem dnes pozerat stream ONLINE, mam v praci internet cez Rakusko, takze STV3 ma posiela papaaaaa, nie som rezidentny obcan SR ?

PLEASE HELP ???

 Signatúra 

/ bratislava / budapest / praha / 2013 // bratislava / wien / praha / zürich / zürich / 2014 //

 
 
Pridané: 15. jún 2010 o 03:30 PM   [ # 9 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  65
Registrovaný  2006-11-29

http://www.atdhe.net/

toto je dobra stranka

 
 
   
 
‹‹ Leto 2009      Signatúra - Podpis ››