Diskusné fórum

   
Leto 2009
Pridané: 16. júl 2009 o 09:49 PM
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  365
Registrovaný  2008-01-19

Ahojte všetci,
“leto” je v plnom prúde a ja sa už veľmi teším na dovolenku. Momentálne som zahádzaná katalógmi a snažím sa nájsť nejakú super ponuku….
Prezraďte, kam sa chystáte na dovolenku alebo kde ste boli? Vyberáte z ponúk CK alebo si ju organizujete sami?.... wink

 Signatúra 

I´m talking to you now, the fire still burns, whatever you do now, the world still turns…

 
 
Pridané: 17. júl 2009 o 07:55 PM   [ # 1 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  51
Registrovaný  2005-10-01

Tak ja uz mam po dovolenke. Pre mna zacala 22.6 koncertom, potom pokracovala Prahou, tam sme ostali par dni a presli si mesto, nakupili Cd ka, zasli na Vysocinu a ako posledny sme absolvovali Rhodos. Vratili sme sa v nedelu a od utorka uz zarezavam v praci. Inak ja nedam dopustit na last minute. Posledne 3 dovolenky boli takto a super. Ale koncerty DM nenechavam na nahodu, to sa nevyplaca smile  Ale oddychovat sa este chystam, urcite nejake vylety do hor alebo k vode realne hrozia wink

 
 
Pridané: 18. júl 2009 o 08:55 PM   [ # 2 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  365
Registrovaný  2008-01-19

to Substance242: Tatry sú dobrá voľba, myslím si, že sú najkrajšie tak na jeseň  - september, október….Raz sme sa tak vybrali v októbri cez Priečne sedlo a tam sme zažili prekvapenie - sneh. Samozrejme, skončili sme len hore na chate, ďalej sa ísť nedalo ale bolo nádherne, všade záveje snehu..mali sme Vianoce o 2 mesiace skôr… :-D

 Signatúra 

I´m talking to you now, the fire still burns, whatever you do now, the world still turns…

 
 
Pridané: 18. júl 2009 o 09:48 PM   [ # 3 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  271
Registrovaný  2005-12-11
Evka - 18 júl 2009 06:55 PM

to Substance242: Tatry sú dobrá voľba, myslím si, že sú najkrajšie tak na jeseň  - september, október….Raz sme sa tak vybrali v októbri cez Priečne sedlo a tam sme zažili prekvapenie - sneh. Samozrejme, skončili sme len hore na chate, ďalej sa ísť nedalo ale bolo nádherne, všade záveje snehu..mali sme Vianoce o 2 mesiace skôr… :-D

Ja som bol v Tatrách (Štrbské Pleso) s priateľkou na začiatku mája a chceli sme ísť na túru na vodopád Skok. Po pár stovkách metrov chôdze sme sa začali prepadať po kolená do snehu. Tiež trochu nečakané, vzhľadom na to, že vonku bolo takmer na krátky rukáv (i napriek nadmorskej výške) grin

 
 
Pridané: 20. júl 2009 o 02:14 PM   [ # 4 ]
Slowblow
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  56
Registrovaný  2009-04-23

Ako som už napísala - ” tenhle druh léta zdá se mi poněkud podivným ” - fakt veľmi divné počasie, ktoré sme si spôsobili sami bezohľadným správaním sa k našej Zemi, takže si tie dôsledky musíme teraz ” vyžrať ” !
- napriek tomu - boli sme v Prahe zač. júna - náučno-poznávacia 4-dňová dovolenka
- júl - obdňové dovolenky podľa počasia - aquapark Senec, Galandia… -
- zač. augusta - ideme ” na maltu ” - upratovanie bytu po prerábke kúpeľne
A toť asi vsjo!
P.S. inak odporúčam Makarskú riviéru v HR - Brela ( naša obľúbená destinácia )- raj na Zemi

 Signatúra 

Život nie je spravodlivý, ale stále je dobrý.

 
 
Pridané: 29. júl 2009 o 01:05 PM   [ # 5 ]
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  128
Registrovaný  2005-12-01

ja odporučam mesto Tropea ! raj !

 Signatúra 

. . . let me show you the world in my eyes . . .

 
 
Pridané: 29. júl 2009 o 04:30 PM   [ # 6 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  365
Registrovaný  2008-01-19
TinaGahan - 29 júl 2009 11:05 AM

ja odporučam mesto Tropea ! raj !

....a prezraď nám, kde to je?

 Signatúra 

I´m talking to you now, the fire still burns, whatever you do now, the world still turns…

 
 
Pridané: 29. júl 2009 o 04:54 PM   [ # 7 ]
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  128
Registrovaný  2005-12-01
Evka - 29 júl 2009 02:30 PM
TinaGahan - 29 júl 2009 11:05 AM

ja odporučam mesto Tropea ! raj !

....a prezraď nám, kde to je?

v Taliansku na juhu! asi zatial najkrajsie miesto co som videla… skus dat do gúglu obrazky a sama sa presvedcis. Nemusis cestovat na ostrov, staci ti Tropea. Myslim ze ziadna cestovka tam nerobi zajazdy. Teda aspon slovenská nie. My sme tam sli cez taliansku.

 Signatúra 

. . . let me show you the world in my eyes . . .

 
 
Pridané: 10. august 2009 o 09:11 AM   [ # 8 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  365
Registrovaný  2008-01-19

Ahojte všetci. Hlásim návrat zo severu Talianska. Užila som si týždeň slniečka, mora i piesku - nádhera, ...a hor sa do pracovných povinností grin

 Signatúra 

I´m talking to you now, the fire still burns, whatever you do now, the world still turns…

 
 
   
 
‹‹ MS V HOKEJI      Futbal ››