Diskusné fórum

   
 < 1 2 3 4 > 
3 z 4
Camouflage
Pridané: 04. január 2009 o 09:25 PM   [ # 31 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05

Sorry, system utomaticky odstranuje zatvorky z URL. Treba do prehliadaca vlizit URL:

http://www.camouflage-music.com/media/Camouflage_-_We_Are_Lovers_(Dos_Buratinos_Remix).mp3

 
 
Pridané: 30. január 2009 o 10:41 AM   [ # 32 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  765
Registrovaný  2003-02-18

The Pleasure Remains Live in Dresden 2006

The_Pleasure_Remains_(Live_in_Dresden_2006) ide o MP3 skladbu, ktora sa nenachadza na CD ale len na DVD, upozornujem ze ide o link z oficialnej webovej stranky skupiny. Link platny len do konca 31. januara 2009 tak sup sup :juggle:

http://www.camouflage-music.com/index.php?l=en

[ Príspevok bol upravovaný: 30 január 2009 10:45 AM vykonal Jarik ]
 Signatúra 

Ak ľudia očakávajú, že Boh bude namiesto nich samých plánovať ich život a chrániť ich, strácajú motiváciu usmerňovať a riadiť svoj vlastný život.

 
 
Pridané: 04. február 2009 o 05:40 AM   [ # 33 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  765
Registrovaný  2003-02-18

Taaaaak už konečne netom koluje aj DVD rip

 Signatúra 

Ak ľudia očakávajú, že Boh bude namiesto nich samých plánovať ich život a chrániť ich, strácajú motiváciu usmerňovať a riadiť svoj vlastný život.

 
 
Pridané: 04. február 2009 o 08:43 PM   [ # 34 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  13
Registrovaný  2008-10-06

Rip je supr.hlavne moje milovana Kraft.ale tesim na origos

 
 
Pridané: 07. február 2009 o 09:18 PM   [ # 35 ]
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  145
Registrovaný  2007-09-14

Live In Dresden ako audio cd je výborné, ale nie je na ňom podľa mňa dobre zachytená atmosféra koncertu, proste publikum pri refrénoch nie je moc počuť.  Dvd1 koncert je proste dokonalé- nestačí počuť, treba aj vidieť ! Dúfam, že čoskoro bude aj dvd2 klipy nech je to konečne kompletné.

 
 
Pridané: 08. február 2009 o 07:18 PM   [ # 36 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  13
Registrovaný  2008-10-06

komplet 2dvd uz je na torrentech

 
 
Pridané: 14. február 2009 o 05:18 AM   [ # 37 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  13
Registrovaný  2008-10-06

Hodne lidi Spice Crackers nemusi,ale ja ho mam rad proto jak zni,jak Kraft,tak studene.Vlastne kazdy album je uplne jiny…Bohemia je zas Violator, i s Cleanem.hihi

 
 
Pridané: 14. február 2009 o 09:24 AM   [ # 38 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  34
Registrovaný  2004-09-10

DVD ,,Live in Dresden,, je neskutočne výborné, púšťam si to dokola a neviem sa nabažiť, publikum mohlo byť trošku uvolnenejšie, ale taký sme už mi 30tnici, pri KRAFT som sa nezdržal blaženého úsmevu, fakt skvelé.

 
 
Pridané: 14. február 2009 o 05:31 PM   [ # 39 ]
Exciter
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  145
Registrovaný  2007-09-14
olivetti - 14 február 2009 08:24 AM

DVD ,,Live in Dresden,, je neskutočne výborné, púšťam si to dokola a neviem sa nabažiť, publikum mohlo byť trošku uvolnenejšie, ale taký sme už mi 30tnici, pri KRAFT som sa nezdržal blaženého úsmevu, fakt skvelé.

Ale Oliver len ty neskáč do nás tridsiatnikov, to nie je vekom ! Ako by si nepoznal aké odmerané je publikum v nemeckých krajoch a to sa ešte podľa mňa hodne snažili a vyzerajú dosť živo na tom dvd- to už by bola drzovka, keď vedeli že z koncertu bude dvd grin.

 
 
Pridané: 15. február 2009 o 12:58 PM   [ # 40 ]
Moderátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23

Jasne Substance242 dost sa v tom sprtas tak snad na tom nieco pravdy bude… grin

Chalani vzdy vedeli velmi s citom pouzit dobre zvuky vo svojich songoch a mne osobne sa prave paci to ze to nemuseli byt za kazdu cenu nove zvuky z novych masin. Myslim ze uz niekde Jarik dobre napisal ze cim su starsi tym robia lepsie veci, podobne ako je to s vinom cim starsie tym lepsie (aj ked ja som skor pivar) LOL

No a tu je link pre vsetkych ktori maju zaujem mat posledny pocin od chalanov v originale za fajn znizenu cenu:

CAMOUFLAGE - Live In Dresden (2DVD+CD)

Ja to uz mam objednane tak cakam ze na buduci tyzden dostane moje domace kino zabrat wink

 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
Pridané: 03. marec 2009 o 12:12 PM   [ # 41 ]
Painkiller
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  228
Registrovaný  2004-02-13

maly OT….je nejaky e-shop s trickami Camouflage ci mi zostava len ebay? thx

 Signatúra 

Petruška: “Ja som proti spoločnosti, spoločnosť je proti vyje.anemu mne”

 
 
Pridané: 04. marec 2009 o 09:32 AM   [ # 42 ]
Moderátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23
DevotoM - 03 marec 2009 11:12 AM

maly OT….je nejaky e-shop s trickami Camouflage ci mi zostava len ebay? thx

niekedy mali na svojom starom webe na predaj tricka teraz po vydani “Live in Dresden” sa ich web zmenil a vela veci “vypadlo”, cize asi ti ostava iba ten ebay :-( alebo este napisat na management, kontakt je na ich webe http://www.camouflage-music.com

 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
Pridané: 04. marec 2009 o 09:36 AM   [ # 43 ]
Moderátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23
Substance242 - 03 marec 2009 12:05 PM

A iný offtopic - nemali Camouflage aspoň nejaké škandáliky, drogy, rozvody a tak? Či sú to slušní chlapci? grin

nieco sa mozno udialo ale nie v takej miere ako u DM alebo inych Mamutov Pop Music, tym ze ich az tak nepohltil hudobny priemysel a biznis s tym spojeny, tak sa vela o ich preslapoch nevie. V podstate posobia ako “slusaci” ale urcite maju aj oni nejake tie “rozky” ktore z casu nacas vystrkuju LOL

 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
Pridané: 13. júl 2009 o 08:09 AM   [ # 44 ]
Moderátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23

Pre mna osobne je DVD edicia Live in Dresden VYBORNA! Ja som spokojny aj so zvukom aj so strihom a tiez s bonusmi na DVD, dufam ze aj reedicia albumu SPICE CRACKERS bude stat za to, aj ked doteraz rozmyslam preco prave tento album bude remastrovany do 5.1, jedine co ma napada je to, ze je asi najelekrickejsi (najviac elektro zvukov) zo vsetkych, ale mozno sa mylim grin

 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
Pridané: 31. júl 2009 o 09:25 PM   [ # 45 ]
Little 15
Hodnosť
Počet príspevkov:  7
Registrovaný  2004-11-17

U remastru Spice Crackers to nevidim hned na 5.1 ale kazdopadne prijemnej kalkul,kterej me dost potesil.Drive spatne shanitelne album i na strankach cam se konecne dostane mezi lidi,a hned komplet s bonusy ,proste parada.Vzdy jsem byl odsuzovan od kamosu ze mam tohle album jedno z nejradsi,miluju jeho chladnou elektroniku,odkazy k kratwerku,vesmiru.A potom co DM vydali svoje vesmirny cd,je ten nejlepsi cas ho vycistit a ukazat ze svuj Universe CAM vydali uz v roce 1995’.

 
 
   
 < 1 2 3 4 > 
3 z 4
 
‹‹ Nine Inch Nails      The Cure ››