Diskusné fórum

   
 < 1 2 3 4 5 >  Posledná ›
3 z 15
Problémy, priania a návrhy na zlepšenie
Pridané: 10. september 2007 o 03:37 PM   [ # 31 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  659
Registrovaný  2004-11-30

Konecne som si nasiel cas sa aj ja vyjadrit smile
Ohlasovana zmena prisla, je tu a tesime sa z nej. Z prekvapivych zmien, ktore ma fakt potesili a v starom fore chybali mozem napr. spomenut to cislo, napr. “# 20” v hlavicke kazdeho prispevku. Vec, ktora ma v starom fore dost rozculovala a ktoru som riesil dost cudnymi sposobmi (ale nepotreboval som na to upozornovat, kedze to bolo sposobene technologiou fora) je tu vyriesena super sposobom. Konecne je mozne adresovat link presne na ten prispevok vo fore, ktory ma na mysli.  wink


Prezeranim casti “Editacia profilu” v Ovladacom paneli je na spodku stranky “* Označuje povinné polia” ale na tej stranke, ziadne polia oznacene cervenou hviezdickou nevidim .. :D (ale to je len taky detail wink )

Ak sa smiem spytat, tlacitko “ignorovat” (pri prispevkoch v temach) sluzi na zablokovanie zobrazovania prispevkov zvoleneho uzivatela? Chapem to spravne?

(Zatial vsetko, co ma napadlo.. a ospravedlnujem sa za moju terajsiu neaktivitu na fore, aj ked by som aktivny teraz asi mal byt)

 Signatúra 

“I can’t be everywhere, and they’ve banned human cloning.” (Gil Grissom)

 
 
Pridané: 10. september 2007 o 04:06 PM   [ # 32 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05
Zero202 - 10 september 2007 01:37 PM

Konecne som si nasiel cas sa aj ja vyjadrit smile
Ohlasovana zmena prisla, je tu a tesime sa z nej. Z prekvapivych zmien, ktore ma fakt potesili a v starom fore chybali mozem napr. spomenut to cislo, napr. “# 20” v hlavicke kazdeho prispevku. Vec, ktora ma v starom fore dost rozculovala a ktoru som riesil dost cudnymi sposobmi (ale nepotreboval som na to upozornovat, kedze to bolo sposobene technologiou fora) je tu vyriesena super sposobom. Konecne je mozne adresovat link presne na ten prispevok vo fore, ktory ma na mysli.  wink


Prezeranim casti “Editacia profilu” v Ovladacom paneli je na spodku stranky “* Označuje povinné polia” ale na tej stranke, ziadne polia oznacene cervenou hviezdickou nevidim .. :D (ale to je len taky detail wink )

Ak sa smiem spytat, tlacitko “ignorovat” (pri prispevkoch v temach) sluzi na zablokovanie zobrazovania prispevkov zvoleneho uzivatela? Chapem to spravne?

(Zatial vsetko, co ma napadlo.. a ospravedlnujem sa za moju terajsiu neaktivitu na fore, aj ked by som aktivny teraz asi mal byt)

Ano, pri kazdom prispevku je v zahlavi #XX a odkaz na nejaky prispevok na fore je v tvarenapr. http://www.depechemode.sk/forum/viewreply/58/  Tento Tvar forum potom prekonvertuje podla toho, ako ma dany uzivatel nastavene strankovanie a pod.

Pozriem preco tam je “* Označuje povinné polia” a opravim. Dakujem za postreh.

“Ignorovat” som uz vysvetloval, vid. tento prispevok. Uzivatela si zaradis medzi ignorovanych a na fore nebudes musiet citat jeho prispevky a rozculovat sa a produkovat rozhorcene odpovede na meniestne prispevky. Cim nemiestnejsi prispevok, tym mensi dovod na odpoved a teraz uz aj mensi dovod vobec na jeho precitanie. Avsak, kedze si admin, ignorovat si dovolit nemozes :D

 
 
Pridané: 10. september 2007 o 04:23 PM   [ # 33 ]
Devotee
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  318
Registrovaný  2006-10-03

U modrého vzhledu (který se mi moc líbí  wink  ) Blbne ostylování listování (číslice/tlačítka jsou asi moc blízko u sebe). Používám Firefox a Operu.

 
 
Pridané: 10. september 2007 o 04:29 PM   [ # 34 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05
Zenzucht - 10 september 2007 02:23 PM

U modrého vzhledu (který se mi moc líbí  wink  ) Blbne ostylování listování (číslice/tlačítka jsou asi moc blízko u sebe). Používám Firefox a Operu.

Dakujem, vsimol som si, fixnem to.

 
 
Pridané: 10. september 2007 o 04:33 PM   [ # 35 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05

Inak českých užívateľov upozorňujem, že v Ovládací panel > Lokalizačné nastavenia majú možnosť nastaviť si Český jazyk.

 
 
Pridané: 10. september 2007 o 05:11 PM   [ # 36 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  659
Registrovaný  2004-11-30
Caleydon - 10 september 2007 02:29 PM
Zenzucht - 10 september 2007 02:23 PM

U modrého vzhledu (který se mi moc líbí  wink  ) Blbne ostylování listování (číslice/tlačítka jsou asi moc blízko u sebe). Používám Firefox a Operu.

Dakujem, vsimol som si, fixnem to.

Taktiez aj ja mam zatial modru sablonu a to z dovodu nastavenia mojho monitora, na ktorom vidim niektore farby trochu inak (jednoduchsie povedane, aby tak monitor nesvietil a netahal mi oci). A v modrej sablone (iked chapem, ze je docasna a ma asi mensiu buducnost nez “DMsite” sablona) nie je medzera pri cislovani stran temy:
napr. ak som na 1. strane temy z 3, tak vidim “1 z 3123Nasledujúce”. Ale neberiem to ako vaznu chybu, ked je to docasne.
Taktiez sa chcem spytat, ci by sa nedalo nastavit pri zmene sablon (napr. z modrej na DMsite) aby sa po zmene zobrazila strana temy, na ktorej som bol?  (Napr. som na 3. strane temy a ked zmenim sablonu, tak ma vrati sice do tej istej temy, ale na prvu stranu). Ale to prezijem.. predsa len, hadam si nebudem menit temu kazdu chvilu pocas citania fora :D (takze to je opat len detail)

edit: taktiez som zaznamenal (nemam to ale overene), ze po odoslani prispevku ma nenasmeruje prehliadac na prispevok, ktory som prave odoslal ale len na uvod strany temy, v ktorej je moj prave napisany prispevok (v praxi kodu html, nepresunie ma na cast “[a name=ahoj][/a]” ako ked je link “strana.html#ahoj”)

[ Príspevok bol upravovaný: 10 september 2007 05:13 PM vykonal Zero202 ]
 Signatúra 

“I can’t be everywhere, and they’ve banned human cloning.” (Gil Grissom)

 
 
Pridané: 10. september 2007 o 08:15 PM   [ # 37 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23

a to ze som moderator ma upozornovat resp. svietit nad mojou ikonou iba v teme ktoru moderujem alebo na celom fore vo vsetkych temach?

 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
Pridané: 10. september 2007 o 08:26 PM   [ # 38 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05
target - 10 september 2007 06:15 PM

a to ze som moderator ma upozornovat resp. svietit nad mojou ikonou iba v teme ktoru moderujem alebo na celom fore vo vsetkych temach?

Ako vidis, ano!

 
 
Pridané: 11. september 2007 o 01:13 PM   [ # 39 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23

otazocka: Da sa nastavit v U2U na odoslanej sprave ci si ju dotycny uz precital?

 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
Pridané: 11. september 2007 o 01:27 PM   [ # 40 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05
target - 11 september 2007 11:13 AM

otazocka: Da sa nastavit v U2U na odoslanej sprave ci si ju dotycny uz precital?

Nie, system nema takuto featuru. Heslo tvorcov je: sukromie! Nema nikoho co zaujimat, co robi iny uzivatel, kde a ako.

 
 
Pridané: 13. september 2007 o 09:36 PM   [ # 41 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  659
Registrovaný  2004-11-30

Pri kliknuti na “Post Reply” (ci “Novy Prispevok”) pre napisanie prispevku do temy a po naslednom kliknuti na “Nahlad na temu” sa zobrazi obsah temy, do ktorej uzivatel prispieva.
Ale, namiesto “Zobrazenie poslednych 10 prispevkov.” je tam “Zobrazene poslednych 10 tem” smile (mensi preklep)

 Signatúra 

“I can’t be everywhere, and they’ve banned human cloning.” (Gil Grissom)

 
 
Pridané: 14. september 2007 o 12:26 AM   [ # 42 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05

Dik, opravim

btw: “Post Reply” (ci “Novy Prispevok”) nie je to iste wink

 
 
Pridané: 14. september 2007 o 12:57 PM   [ # 43 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  659
Registrovaný  2004-11-30
Caleydon - 13 september 2007 10:26 PM

Dik, opravim

btw: “Post Reply” (ci “Novy Prispevok”) nie je to iste wink

No prekladom mozno nie.. ale jedno tlacitko je v jednej teme a druhe v druhej smile (a otvoria totoznu stranku) wink

 Signatúra 

“I can’t be everywhere, and they’ve banned human cloning.” (Gil Grissom)

 
 
Pridané: 14. september 2007 o 01:14 PM   [ # 44 ]
Administrátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  1777
Registrovaný  2002-09-05

No ano, lebo defaultna sablona pouziva obrazkove tlacidla a kedze nemam zdrojove subory obrazkov, tak ich neviem zlokalizovat.

Post Reply = Nový príspevok
Fast Reply = Rychla odpoved
New Topic = Nová téma

 
 
Pridané: 14. september 2007 o 06:04 PM   [ # 45 ]
Ghost
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  655
Registrovaný  2004-04-23

preco ked kliknem na novy prispevok na hlavnej obrazovke diskusneho fora v nejakej teme tak ma nanho nehodi? ...ale iba na zaciatok danej temy, ved mi to uz na nejakych temach fungovalo :(

 Signatúra 

electrowired / Collection

 
 
   
 < 1 2 3 4 5 >  Posledná ›
3 z 15