Diskusné fórum

   
 1 2 3 > 
1 z 3
Placebo
Pridané: 05. október 2007 o 11:59 PM
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  16
Registrovaný  2006-02-16

Tak otvaram temu o kapele Placebo….pacia sa vam?co hovorite na uskriekany hlas charizmatickeho Briana Molka?
K aktualnym novinkam…bubenik Steve Hewitt opustil kapelu..ktoreho vacsina ludi povazuje za ,,nahraditelneho,,

 Signatúra 

Soulmates never die…

 
 
Pridané: 08. október 2007 o 12:06 PM   [ # 1 ]
Slowblow
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  43
Registrovaný  2003-02-03

ja je chytl nastesti v jejich relativne rannem obdobi (98), ted uz me tak moc nebavi…

 
 
Pridané: 21. október 2007 o 12:57 AM   [ # 2 ]
Moderátor
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosťHodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  138
Registrovaný  2003-02-19

tak to mi strasne luto, kedze bubenik bol fakt plnohodnotny clen kapely, jeho prejav na bicich som obdivoval (perkusie na koncertoch boli dokonalea vobec cele aranzmany bicich mali neskutocnu atmoska, ten chlapik do toho fakt daval kus umenia)

Dolezite je, ze Brian, Stefan chcu nadalej fungovat.

Placebo zboznujem. Brian sa neskutocne profesionalne vypracoval, ked porovnam sucasneho Molka s obdobim v 1998, kedy zacinali ako bezna standardna rockova “kapelka”.

 Signatúra 

“With the wrong tune played till it sounded right yah!”

 
 
Pridané: 30. október 2007 o 11:47 PM   [ # 3 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  12
Registrovaný  2003-02-25

Pre mna osobne je placebo akymsi pokracovanim tvoriveho ducha novodobej avantgardy, ktoru som mal tak rad na DM, no v poslednych pocinoch DM ich akosi postradam. 98% ludi z mojho okolia by neznieslo, keby som si na plne gule v ich pritomnosti pustil napr. taku Scared of girls, proste pre “prvoplanovych” posluchacov je to prilis pisklave, tvrde, neharmonicke, nemelodicke. Mna to naopak pritahuje.

A neustale sa nemozem zbavit pocitu de javu. Ked som po prvy krat pocuval ich skladby, pri 50% z nich som mal pocit “toto poznam”, no pritom som to nemal odkial poznat, kedze v nasich radiach sa nic podobne nevysiela.

 
 
Pridané: 01. november 2007 o 12:08 AM   [ # 4 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  16
Registrovaný  2006-02-16

hej tak nejako to bolo aj so mnou…ano kto to pocuje na prvy krat,tak nechape co sa ludom paci na tom uskriekanom prejave,ktory som si aj ja tak zamilovala..nadherne su acoustic verzie napr.pierrot the clow,every me and every you,this picture..a mnoho dalsich…s placebom je to tiez ako s dm,musis sa do toho zapocuvat aby sa ti to zapacilo…mna ta hudba neskutocne ukludnuje,pricom je v nej tolko rozporuplnosti..istu dobu som nemohla DM pocuvat,a vtedy som nasla utocisko prave v Placebe..(dnes uz nastastie dm dokazem opat pocuvat):-)

 Signatúra 

Soulmates never die…

 
 
Pridané: 02. november 2007 o 12:33 AM   [ # 5 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  12
Registrovaný  2003-02-25

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3lUd30rwiHU[/youtube]

 
 
Pridané: 02. november 2007 o 10:22 PM   [ # 6 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  16
Registrovaný  2006-02-16

no tak ten blodhaundgang….

 Signatúra 

Soulmates never die…

 
 
Pridané: 03. november 2007 o 04:47 PM   [ # 7 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  12
Registrovaný  2003-02-25

...veru, az neverim ako daleko dokaze zajst ludsky exhibicionizmus smile. Inac rad by som sa dozvedel nieco viac o koncerte na Hodokvase…(nieco ako dojmy a postrehy). Mne sa tam bohuzial nepodarilo dostat a kamosi co boli, vraveli, ze DM to nie je, ale ze to stalo za to. Predpokladam, ze si stala v prvom rade a drala hlasivky s kazdou slohou, ze? smile

 
 
Pridané: 04. november 2007 o 10:43 PM   [ # 8 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  16
Registrovaný  2006-02-16

nebola som celkom v prvom rade,ale skoro:-) bolo to tam vpredu neskutocne peklo doslova…citila som sa asi ako zhypnotizovany had v extaze heh..sbskar na mna len vyvaloval oci co tam stvaram,spievala som hej tak,ze som potom na dva tyzdne ochorela,som skoro asi hovorit nemohla..mne to doslova vzalo dych,chcelo sa mi smiat,plakat,vyskocit z koze..bolo to pre mna ako by som sa s tou hudbou doslova milovala…nezabudnem na to dokonca zivota!
dlho som sa z toho spamatavala,potom sme este sedeli s kamosmi v stane,a neboli sme schopni slova…mne sa chcelo iba plakat od stastia

 Signatúra 

Soulmates never die…

 
 
Pridané: 06. november 2007 o 01:26 PM   [ # 9 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  12
Registrovaný  2003-02-25

to poznam smile ja som stratil hlas po koncerte DM v BA. Velmi sa mi paci to, ze pridelil mena vsetkym svojim gitaram (bitch, snow white atd.)....vidno, ze ma k nim velmi blizky vztah

 
 
Pridané: 06. november 2007 o 11:18 PM   [ # 10 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  16
Registrovaný  2006-02-16

hej tiez som bola v ba..bol to moj prvy koncert dm a jaksi som si ani neuvedomovala ,ze som tam…az na druhy den mi to doslo:-) tiez sa mi paci,ze vsetky gitary maju menaa heh, a ma krasneho syna Codyho

 Signatúra 

Soulmates never die…

 
 
Pridané: 08. november 2007 o 10:29 AM   [ # 11 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  12
Registrovaný  2003-02-25

Brian ma syna??? Fuuuha, este mi povedz, ze ma aj manzelku a asi odpadnem smile Pravdupovediac som netusil, ze ma aj nejaky “rodinny” zivot smile

 
 
Pridané: 08. november 2007 o 06:54 PM   [ # 12 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  16
Registrovaný  2006-02-16

noo nie je to jeho manzelka ale ziju spolu…uz dost dlho vola sa Helena..

 Signatúra 

Soulmates never die…

 
 
Pridané: 12. november 2007 o 10:23 AM   [ # 13 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  12
Registrovaný  2003-02-25

tak to zistujem, ze pomaly o nich nic neviem smile. Trocha sa podoba ta jeho priatelka na Alanis Morisette

 
 
Pridané: 12. november 2007 o 11:51 AM   [ # 14 ]
Slowblow
HodnosťHodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  43
Registrovaný  2003-02-03
[quote author=“sellHell” date=“1194101231]Inac rad by som sa dozvedel nieco viac o koncerte na Hodokvase…(nieco ako dojmy a postrehy)

Skvele nazvucene, jinak koncert standart - nicim me neprekvapil, nenadchl, nezklamal…

 
 
Pridané: 12. november 2007 o 09:51 PM   [ # 15 ]
Spacewalker
Ikona užívateľa
HodnosťHodnosť
Počet príspevkov:  16
Registrovaný  2006-02-16
sellHell - 12 november 2007 09:23 AM

tak to zistujem, ze pomaly o nich nic neviem smile. Trocha sa podoba ta jeho priatelka na Alanis Morisette

Noo mozno na tejto foto,ale ona je najaka asiatka..taky zvlastny typ:-) inak velmi dobre clanky su na http://www.placebo-cz.com, tam je aj mnoho zaujimavych clankov aj o rannej dobe a nazory Briana velmi zaujimave…

 Signatúra 

Soulmates never die…

 
 
   
 1 2 3 > 
1 z 3