Stavba oficiálnych stránok kapely napreduje

Webmáster oficiálnych stránok kapely depechemode.com informoval prostredníctvom diskusného fóra, že bola spustená verzia stránok pod číslom 1.1. Bol vytvorený RSS kanál pre odber noviniek a nové pozadie na PC v sekcii Downloads.

Ako ďalej stručne informuje, v pondelok bude spustená jedna alebo dve funckie, ktoré poznáte z pôvodného webu. depechemode.com

Názory Devotees (8)

SUBhuman

 1    8. február 2009 o 00:11

my mame lepsiu stranku o 1 000 000 percent

jozef

 2    8. február 2009 o 08:12

Inak na túto stránku chodím častejšie, ako na oficiálnu. Verím však, že oficiálna stránka sa časom spustí v plnej paráde.

m-a-s

 3    8. február 2009 o 09:16

osobne chodim radeji na dm.sk, stranky jsou super!!!!!

Paloq2

 4    8. február 2009 o 09:52

Stále s tou oficiálnou stránkou robia nejaké(ako by som to odborne nazval) ofuky a mám pocit,že stránky dm neboli nikdy spustené na sto percent. Vždy tam chýbali nejake maličkosti, detaily a stále sa prerábali. Už by sa konečne o to mohli poriadne postarať.

Marten

 5    8. február 2009 o 11:23

Admin depechemode.com uz s predstihem psutil pres forum ukazku nove sekce z duvodu jakesi proverky…

odkaz: http://www.depechemode.com/discography/

btw. pekne udelane

Monghi

 6    8. február 2009 o 12:49

prosim Vas… smutne je, ze samotna kapela na svoje oficialne stranky odjakziva z vysoka kasle… si pozrite aj komentare k webu na jesennej tlacovke… a problem vacsiny oficialnych stranok je, ze su v drvivej vacsine neaktualne… to, co sa na nich zverejni, to sa vie uz min. tyzden vopred vdaka novinarom… a argumentovat slovami (tak ako to casto robia umelci), ze len to co je na oficialnej stranke je skutocne oficialne, je castokrat smiesne, hoci napr. v pripade poslednych informacii o cinnosti Davida Bowieho sa to ukazalo ako pravda… no Bowie to tiez nechal riadne vykvasit, aby sa zdvihla hladina zaujmu (hoci jemu to uz moze byt dost jedno).

Gabriel

 7    8. február 2009 o 18:50

@Marten: no nie je to dizajnova katastrofa, ALE opat zasa ziadny dynamicky content, teda absencia vyhladavania v datach. Je to zasa iba redizajn dat, ktore boli na starom webe, ziadne vychytavky, inovacia. ak chce clovek co nerozumie DM nieco najst, tak zasa nic nenajde, pretoze su to staticke data a v tych sa vyhladavat neda… iba ak tak podla google.

Gabriel

 8    8. február 2009 o 19:59

@Monghi: ja si myslim, ze ani Fletch ktory v berline reagoval na dotaz ohladne ich webu nepochopil, co sa ten clovek pytal. Tu nejde o aktuality ci drby. Tu ide o to, ze kapela by mala mat web, ktory tazi z toho, ze je majitelom materialov, aky nemoze mat ziadny iny gossip fan web. Kapela by mohla z exkluzivnych materialov ake ma v archive (videa, fotky, atd.) s pouzitim dnesnych web technologii vystavat taky web, ze by nejeden padol na zadok. To, ze tam maju aktualitu raz za rok ani nie je problem, ich problem je totiz technologicky.